پيک مدرسه
مسائل آموزشي و تربيتي، پژوهش‌ها و مقالات، خاطرات، نمونه سؤالات امتحاني 
قالب وبلاگ
پيوندهای روزانه
روزی که بیاید...               نویسنده سمانه پورحاجی کلاس پنجم دبستان اندیشه
روزی که بیاید تمام ناگفتنی هایی که در قلبها نهان گشته بازگو می گردد. دلها بی کینه شده و دنیا پر از صلح و صفا و عدل و داد خواهد شد. ظلم و ستم از بین می رود و با حضور  امام زمان (عج) دنیا گلستان می شود. دنیا حیاتی دوباره پیدا می کند و زندگی برای مردم راحت و آسوده می شود. حضرت عیسی مسیح(ع) هم با ایشان ظهور می کند؛ چون ایشان یکی از یاران مهربان و دلسوز جضرت مهدی (ع) هستند.من همیشه آرزو می کنم با دیدن چهره نورانی حضرت مهدی(عج) درد دلهایم را به ایشان بگویم و تمام رازهای نهانی ام را با ایشان در میان بگذارم. به هر حال با ظهور ایشان به تمام خواسته هایم می رسم . هر گاه نام زیبای امام زمان(ع) به گوشم می رسد اشک شوق از دیدگانم جاری می شود و با خود می گویم: روزی که بیاید در کوچه و خیابانهای پاک و بدون هر گونه آلودگی، با اشتیلق به استقبالش می رویم و آمدنش را به منتظران او تبریک می گوییم.
به امید آنروز انشاءالله
[ چهارشنبه ۲۱ بهمن۱۳۸۸ ] [ 21:53 ] [ ع الياس‌زاده ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

وظيفه ما معلمین پروردن چيزي است که از قبل وجود دارد . درون هر کودک بذرهاي عظمت نهفته است. وظيفه ما اين است که فضا و محيط مناسبي براي رشد کودک فراهم سازيم تا آنچه را پيشاپيش خداوند در اختيارش نهاده به ظهور برساند.
آرزویم سر بلندی تمام کودکانی است که به من سپرده می شوند . تلاش می کنم بتوانم از استعدادها و توانایی های آنان نهایت استفاده را بکنم . در خم یک کوچه نمانم . به فرزندانم بال و پر بدهم . آنها را پرواز بدهم.اجازه ندهم بمانند و بمانند...

امکانات وب